0-2-4-6-8 Son TC kimlik numarası olanlar dikkat! Ödeme almak için başvuru yapın!

Yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başladı ve nakit ihtiyacı olan kişilerin kimlik numaraları üzerinden sorgulama yapılarak ödeme verilecek.

0-2-4-6-8 Son TC kimlik numarası olanlar dikkat! Ödeme almak için başvuru yapın!

Yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başladı ve nakit ihtiyacı olan kişilerin kimlik numaraları üzerinden sorgulama yapılarak ödeme verilecek. Başvurularını gerçekleştirecek olan kişilere Akbank tarafından yapılan kampanyada nakit ihtiyacı olarak kredi işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişilere belirtilen politikalara göre, TC kimlik numarası üzerinden işlem yapılacaktır. Kimlik numarası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde, Akbank üzerinden alacağınız İhtiyaç Kredisi, sizlere hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek, kredi imkanı sağlamaktadır.

Akbank, sosyal medya hesapları üzerinden de yapmış olduğu bu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında, ödeme almak isteyen vatandaşlardan başvuru yapmasını istiyor. Cep telefonunuz üzerinden SMS ilede başvurunuzu gerçekleştireceğiniz bireysel müşteri kredilerinde ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlara TC kimlik numaraları üzerinden yapılan sorgulamalar sonrasında 50000 TL'ye kadar gelir belgesiz ödeme veriliyor.

Cep telefonunuz üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, mesaj kısmına girdikten sonra kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasında yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

Akbank müşterisi olan vatandaşları kredi alabilmeleri içinde daha kolay bir yöntem bulunmaktadır. Akbank hesabınız üzerinden internet şifresi alarak, Akbank Direkt uygulamasına giriş yapabilir, buradan da ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz ihtiyaç kredisi başvurusu sonrasında onaylanan tüm krediler hesaplarınıza uygun faiz oranları ile birlikte yatırılmaktadır. 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ödeme alacağınız kampanyalara katılarak, işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara bankalar kredi notuna göre, faiz oranı uygulamaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler