Esenler ülkesi için kan veriyor

Esenler ülkesi için kan veriyor

 

Türk Kızılayı Esenler Şubesi ile AK Parti Esenler İlçe Başkanlığı işbirliğinde gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına Esenler halkı yoğun katılım gösterdi.

Kızılay Esenler Şubesi Başkanı Abdurrahman Bölük ile AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan’ın kan vererek bağışta bulunduğu kampanyada Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu da katılımıyla destek verdi. Kan bağışı kampanyasına Esenler halkı, AK Parti Esenler Belediye Meclisi Üyeleri ve teşkilat mensupları yoğun ilgi gösterdi.

 

“Hayat kurtarmak senin kanında var”

 

Kan bağışı kampanyasını Türk Kızılayı Esenler Şubesi ile birlikte organize ettiklerini belirten AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan “Halkımızın yoğun ilgisiyle kampanyamız başlamıştır. Tüm gönüllü vatandaşlarımızı Dörtyol Meydanı’nda bulunan standımıza bekliyoruz. Kan ver, can ver. Kan bağışı hayat kurtarır.” ifadelerini kullandı.

 

 

 Sen de kanınla can kurtaran kahraman ol

Esenler halkının kan bağışı konusundaki duyarlılığına dikkat çeken Türk Kızılayı Esenler Şube Başkanı Abdurrahman Bölük, “Tüm vatandaşlarımızı bu kampanyamıza destek vermeye davet ediyoruz. Kızılay zorda ve darda kalan insanların umududur. Kan bağışı çalışmamız hız kesmeden devam ediyor, 1 ünite kan kurtarılan 3 can demektir. Sen de kanınla can kurtaran kahraman ol.” dedi.

 

Esenler’den Kızılay’a tam destek

Esenler halkının, ülkenin kan ihtiyacını karşılayabilecek kanı damarlarında taşıdığını belirten Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, "Kan, fabrikada üretilemiyor. Üretim mekanizması sadece insan. İnsanımızın yüreğindeki vatan sevgisi ve vatan heyecanı, bu anlamda çok önemli bir motivasyon. Esenler olarak, bu inançla kan bağışına destek vereceğiz" dedi.

 

 

Benzer Haberler

Yorumlar (3)

  • Onur Aslan

    Bu bir deneme yorumudur. Yorumlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir.

    Cevapla

Yorum Yapın

Maç Sonuçları ve Puan Durumu

Süper Lig

Akhisarspor
4 - 3
Maç Sonucu
Antalyaspor
Fenerbahçe
2 - 2
Maç Sonucu
Trabzonspor
Galatasaray
3 - 1
Maç Sonucu
Beşiktaş
Türkiye Süper Lig G B M A Pu
Galatasaray 12 0 6 20 67
M.Başakşehir 12 0 6 20 66
Beşiktaş 12 0 6 20 65
Trabzonspor 12 0 6 20 63
EY Malatyaspor 12 0 6 20 47
Fenerbahçe 12 0 6 20 46
Antalyaspor 12 0 6 20 45
A. Alanyaspor 12 0 6 20 44
A. Konyaspor 12 0 6 20 44
DG Sivasspor 12 0 6 20 41
Tüm Sıralamayı Gör