Esenler kan veriyor can oluyor

Esenler kan veriyor can oluyor

 Türk Kızılayı Esenler Şubesi ile AK Parti Esenler İlçe Başkanlığı işbirliğinde “Kan ver, can ver” sloganı ile kan bağışı kampanyası başlatıldı.

Kan bağışı kampanyasının startını Kızılay Esenler Şubesi Başkanı Abdurrahman Bölük, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan birlikte verdi. Kan bağışı kampanyasına Esenlerliler, AK Parti Meclis üyeleri ve teşkilat mensupları yoğun ilgi gösterdi.

 Sen de kanınla can kurtaran kahraman ol

Esenler halkının kan bağışı konusundaki duyarlılığına dikkat çeken Türk Kızılayı Esenler Şube Başkanı Abdurrahman Bölük, “Tüm halkımızı kan bağışı kampanyasına destek için bekliyoruz. Kızılay zorda ve darda kalan insanların umududur. Kan bağışı çalışmamız hız kesmeden devam ediyor, 1 ünite kan kurtarılan 3 can demektir. Sen de kanınla can kurtaran kahraman ol.” dedi.

 

Esenler’den Kızılay’a tam destek

Esenler halkının, ülkenin kan ihtiyacını karşılayabilecek kanı damarlarında taşıdığını belirten Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, "Kan, fabrikada üretilemiyor. Üretim mekanizması sadece insan. İnsanımızın yüreğindeki vatan sevgisi ve vatan heyecanı, bu anlamda çok önemli bir motivasyon. Esenler olarak, bu inançla kan bağışına destek vereceğiz" dedi.

 

Esenler ülkesi için kan veriyor

AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, bir kan bağışının üç hayatı kurtardığını belirterek, “Türk Kızılayı Esenler Şubesi işbirliğinde bugün başlattığımız kan bağışı kampanyası üç gün sürecek. AK Parti Esenler İlçe Başkanlığı olarak Esenler Dörtyol Meydanı’ndaki kan bağışı kampanyamıza tüm Esenlerli hemşehrilerimizi davet ediyoruz” dedi.

 

 

Benzer Haberler

Yorumlar (3)

  • Onur Aslan

    Bu bir deneme yorumudur. Yorumlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir.

    Cevapla

Yorum Yapın

Maç Sonuçları ve Puan Durumu

Süper Lig

Akhisarspor
4 - 3
Maç Sonucu
Antalyaspor
Fenerbahçe
2 - 2
Maç Sonucu
Trabzonspor
Galatasaray
3 - 1
Maç Sonucu
Beşiktaş
Türkiye Süper Lig G B M A Pu
Galatasaray 12 0 6 20 67
M.Başakşehir 12 0 6 20 66
Beşiktaş 12 0 6 20 65
Trabzonspor 12 0 6 20 63
EY Malatyaspor 12 0 6 20 47
Fenerbahçe 12 0 6 20 46
Antalyaspor 12 0 6 20 45
A. Alanyaspor 12 0 6 20 44
A. Konyaspor 12 0 6 20 44
DG Sivasspor 12 0 6 20 41
Tüm Sıralamayı Gör