“Biz Esenlerli'yiz, biz Esenler'iz”

Burhan Kocaman yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi


Esenler Belediye Başkanlığı Basın ve Yayın Danışmanı Burhan Kocaman, Esenler'in yerel basın temsilcilerini Esenler Kültür Merkezi'nde kahvaltılı toplantıda misafir etti.


Basın Danışmanı Kocaman, basınla kahvaltıda buluştu

Esenler Belediye Başkanlığı Basın ve Yayın Danışmanı Burhan Kocaman, kahvaltılı toplantıya Esenler’de faaliyet gösteren tüm yerel basın emekçilerini davet etti. Yerel basının tam kadro katılamadığı kahvaltılı toplandı gayet samimi bir ortamda gerçekleşti. Kocaman kahvaltıda basına önemli açıklamalarda bulundu…

“İLÇEMİZ İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”


Kocaman, "Sayın Belediye Başkanımız M. Tevfik Göksu, yerel basınla ve 8 mahalleyle sorumlu danışman olarak beni görevlendirdi. Arkadaşlar ben sizlerin yaptığı haberleri takip ediyorum, önemli bulduğum konuları değerlendirerek nerde bir eksiklik varsa gerekli müdahaleyi yapıyorum. Sizlerin ne kadar zor şartlarda çalıştığını, sizlerin bu görevi samimi duygularla ve Esenlere hizmet anlayışı içinde yaptığınızı biliyorum. Bundan sonra sizlerle İlçemiz için birlikte çalışacağız. Sizlerin sorunları varsa bizleri arayarak çözümlerini birlikte halletme kararlılığındayız. Haber alma konusunda ve belediye çalışmalarında yaptığınız haberlerin daha geniş ve bilgiye, belgeye dayanır bir şekilde olmasına yardımcı olmak için bizlerin görüşlerini almanız yönünde her türlü desteği, bilgiyi vermeye hazırım. Karşılıklı diyalogla Esenlerimize hizmet yapmaya ve halkımızın ne gibi sorunu varsa o sorunları birlikte çözelim. Sizler sorun bizler cevap verelim." ifadelerini kullandı.


“BİZ ESENLERLİ'YİZ, BİZ ESENLER'İZ”


Burhan Kocaman, "Siz değerli basın mensupları ile ilk toplantımız, bu toplantıları sık sık yapacağız. Bakınız çok önemli, insan hayatını tehdit eden bir vaka ile karşı karşıyayız. Belediye başkanımız ve tüm personelimiz bu süreçte olağanüstü bir gayretle vatandaşlarımızın hizmetinde oldu. Sokakların sesini duymak ve o sokakların dertlerini duyurmak da en büyük yardımcımız sizlersiniz. Belediyemiz bu süreçte 60 bin aileye ulaşarak yardımda bulundu, Kaymakamlığımız aynı şekilde halkımızın hizmetinde oldu, Kızılay birçok aileye yardımlar ulaştırdı. Hayırsever yurttaşlarımız ise gönüllerinde geldiğince, halkımızla el ele vererek bu süreçte sosyal yardımlaşmanın gerekliliğini yaptı. Önümüzdeki günlerde Esenlerin imar sorunu, kentsel dönüşüm konusunda ve Askeri alanla ilgili nasıl çalışmalar yaptığımızı sizlere detayları ile anlatacağım. Kimlerin ne gibi sorunu varsa bizler o sorunları el ele verdiğimizde çözebiliriz. Karşılıklı sevgi ve saygı kuralları içinde olursak çözemeyeceğimiz sorun yok. Biz Esenlerli'yiz, biz Esenler'iz” dedi.

Benzer Haberler

Yorumlar (3)

  • Onur Aslan

    Bu bir deneme yorumudur. Yorumlarınız site yönetimi tarafından onaylandıktan sonra yayına girecektir.

    Cevapla

Yorum Yapın

Maç Sonuçları ve Puan Durumu

Süper Lig

Akhisarspor
4 - 3
Maç Sonucu
Antalyaspor
Fenerbahçe
2 - 2
Maç Sonucu
Trabzonspor
Galatasaray
3 - 1
Maç Sonucu
Beşiktaş
Türkiye Süper Lig G B M A Pu
Galatasaray 12 0 6 20 67
M.Başakşehir 12 0 6 20 66
Beşiktaş 12 0 6 20 65
Trabzonspor 12 0 6 20 63
EY Malatyaspor 12 0 6 20 47
Fenerbahçe 12 0 6 20 46
Antalyaspor 12 0 6 20 45
A. Alanyaspor 12 0 6 20 44
A. Konyaspor 12 0 6 20 44
DG Sivasspor 12 0 6 20 41
Tüm Sıralamayı Gör