Facebook Grubu Başkanı Ziyaret Etti.

05 Ekim 2009 Pazartesi
Esenler Belediye Başkanı Adına Facebook ta Grup Kuran İki Gönüllü Başkanı Ziyatet Etti.

     Esenler Belediye Başkanı Teyfik GÖKSU adına sosyal paylaşım sitesi facebook ta grup kuran iki gönüllü başkanı ziyaret etti.

      Sosyal paylaşım sitesi Facebook ta belediye başkanı adına grup kuran yöneticiler İbrahim UĞURLU ve Emine TÜFEKÇİ bu grup hakkında başkanı bilgilendirme amacı ile ziyaret ettiler.

      Sitemize açıklamalarda bulunan grubun yöneticileri gruba ilginin çok fazla olduğunu çok kısa sürede 1300 kişi gibi önemli bir üye sayısına ulaştıklarını, bir ay içerisinde hedeflerinin 5000 üye olduğunu ve bu sayıya ulaşıldığında grup üyelerini Belediye Başkanıyla tanıştıracaklarının müjdesini verdi. Bu konuda Esenler halkından duyarlılık beklediklerini, her yerde bir numara olan Esenler Belediye Başkan'ını sanal ortamdada zirveye taşımak niyetinde olduklarını belirttiler. Grup adına konuşan İbrahim UĞURLU ve Emine TÜFEKÇİ  gruba göstermiş olduğu ilgi ve alakadan  dolayı EsenlerdeSonHaber ailesine teşekkürü bir borç bildiğini ve bundan sonraki yayın hayatında başarılar dilediklerini belirttiler.


Gruba gitmek için lütfen resme tıklayınız.Yorum Yaz
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.