YAVUZ SELİM'DE GENÇ YÖNETİM KOLLARI SIVADI

23 Ocak 2016 Cumartesi
Esenler Yavuz Selim Spor Kulübü'nde geçtiğimiz günlerde göreve gelen genç yönetim kurulu ilk toplantısını kulüp binasında gerçekleştirdi.
Esenler’in en köklü spor kulüplerinden olan ve Türk futboluna sayısız futbolcu yetiştirmiş Esenler Yavuz Selim Spor Kulübü’nün genç yönetimi, ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. 
 
Kulüp Başkanı Burhan Conoğlu liderliğinde kulüp binasında gerçekleşen toplantıya, yönetim kurulu üyeleri Ömer Akkaya, Uğur Acar, Ömer Karakaş, Bayram Demirayak, Ferhat Akkaya, Ömer Közen, Zafer Koç, Yılmaz Çelik’in yanı sıra, kulübün futbol branşı hocaları Ayhan Çınar ve Sinan Közen de katıldı. 
 
DÖRT BRANŞTA 700 SPORCU
 
Türk futboluna verdiği hizmetlere devam eden kulüp sadece futbol ile yetinmeyip Taekwando, Badminton ve Güreş branşlarında da sporcu yetiştirmeye devam ediyor. Futbolda 11 farklı kategoride toplam 300 lisanslı futbolcusu bulunan ekip, diğer üç branşta da 400 lisanslı sporcusu ile Esenler’i temsil ediyor. 
 
30 YILLIK TARİH
 
Köklü bir tarihe sahip olan Esenler Yavuz Selim Spor Kulübü, bu sene 30. yılını yaşıyor. Geçtiğimiz haftalarda yapılan kongre ile 30. yılına genç bir yönetimle giren kulüpte, dün akşam yapılan toplantıda, yönetim kurulu üyeleri kulübün spor branşları hakkında hocalardan bilgi aldılar.

“Yol haritası belirlendi”
 
Toplantının ardından gazetemize açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Burhan Conoğlu, “Kongremiz ardından ilk toplantımızı yaptık ve yol haritamızı belirledik. Kulüp hocalarımızdan takımımızla ilgili son bilgileri aldık. Öncelikle sporcularımızın maç ve antrenman dışında da rahatça kulübümüzde vakit geçirebilmesi adına kulüp binamıza çeki düzen vereceğiz. Böylece sporcularımızı sokaktaki kötü alışkanlıklardan da uzak tutmayı planlıyoruz. Daha sonrasında da futbolla ilgili olarak Süper Amatöre katılmak adına transfer gerekirse, hocalarımız ile görüşüp gerçekleştirmek istiyoruz” dedi. 
 
 
Esenler Yavuz Selim Spor Kulübü’nün genç kadrosu ise şu isimlerden oluşuyor ;
 
Burhan Conoğlu – Başkan
Tayfun Demirsoy – Başkan Yardımcısı 
Ömer Akkaya – Futbol Branş Sorumlusu
Uğur Acar 
Ömer Karakaş
Bayram Demirayak
Ferhat Akkaya
Ömer Közen
Zafer Koç
Yılmaz Çelik
Abey Fekir
Ayhan Çınar

Kulüp antrenörleri ;
 
Sinan Közen – Futbol
Ayhan Çınar – Futbol 
Bülent Arkan – Futbol 
Zerrin Bakır – Bayan Futbol 
Bekir Yücel – Güreş
Uğur Keleş – Taekwando 
Salih Kaya – Taekwando 
Yüksel Bilen – Badminton  

 


Yorum Yaz
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.