Esenler Tokatspor'a Yeni Yönetim

24 Ağustos 2015 Pazartesi
Esenler'de yer alan futbol kulüplerinden Esenler Tokatspor genel kurulu sonrası ilk toplantısını yaptı.

Esenler TokatSpor Genel Kurulu sonrası ilk toplantısını Başkan Zülfikar Taşdemir liderliğinde Esenler Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi. Hedeflerin konuşulduğu toplantı kaybolan kurumsal kimliğini kazanması ve hak ettiği yere getirmek üzere çalışmaların başlatılacağını söylendi.

Görev dağılımının da gerçekleştirildiği toplantıda kulüp binası ve lokalinde köklü değişikliklerin olacağı belirtildi. Mali konulardaki sıkıntıları gidermek için sponsorluk çalışmalarına ağırlık verileceği, İstanbul genelinde bulunan tüm Tokat federasyon ve derneklerin ziyaret edilerek Tokat'lı hemşehrilerine ulaşacaklarını bildirdi.

Kulüp binasında bulunan katların kulüp kapsamında kullanılmak üzere gençlerimizin sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunulacağı bir ortam sağlanacağı açıkladı.

Yeni Kulüp Başkanı Zülfikar Taşdemir İstanbul Esenler Tokat Spor kulübünü hakettiği yere getireceklerini ve bunun tüm Tokat'lı hemşehrilerinin yardımıyla olacağını dile getirirken yeni yönetim kurulu üyeleri de taşın altına gövdemizle beraber gireceğiz diyerek sonsuz destekleyeceklerini bildirdiler.


Yorum Yaz
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.