Esenler Kulüpleri Ayhan Çınar'da karar kıldı

02 Ocak 2017 Pazartesi
Esenler Kulüpler Birliği'nin tek liste ile gidilen genel kurulunda Ayhan Çınar yeni başkan oldu.
Esenler Kulüpler Birliği'nin olağan genel kurulunda Ayhan Çınar, Hakkı Çakır'dan bayrağı devralarak yeni başkan oldu. Daha önce 4 kişinin aday olduğu genel kurul öncesi 'birlik' sağlandı ve tek liste ile gidildi. Esenler Öz Yavuzselimspor teknik direktörlüğü yapan, İstanbul amatör camiasının tanınan simalarından Ayhan Çınar tüm delegelerin oylarını alarak başkanlığa seçildi.
 
BİRLİK SAĞLANDI
 
Adaylıktan çekilen Osman Keşkekçi (Esenlerspor) ve Gültekin Kaya(Esenler Tokatspor) da Çınar'ın listesinde yer aldı. Son anda adaylıktan çekilen eski Başkan Hakkı Çakır (Kentyıldızspor) ise bu dönem görev almadı.
 
"ESENLER GENÇLİĞİ İÇİN VARIZ"
 
Ayhan Çınar kongre sonrası yaptığı açıklamada "Bana başkanlığı layık gören tüm spor sevdalılarına desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Dualarını esirgemeyen tüm gönül dostlarımdan Allah razı olsun. Esenler gençliğinin daha iyi spor yapması için varız" dedi. Çınar, kendisinden önceki başkan Hakkı Çakır'a görev yaptığı süreçte kurumsallaşma adına attığı adımlar dolayısıyla teşekkür etti.
 
 
FUTBOLCU SAYISI ARTACAK

Ayhan Çınar şöyle devam etti: "Esenler'de yeni yapılan stat kulüplerde heyecanı artırdı. Esenler Belediye Başkanım Mehmet Tevfik Göksu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanım Kadir Topbaş'a Esenler gençliği adına teşekkürlerimi iletirim. Stadımızın açılmasıyla Esenler'de futbolcu sayısı da artacaktır. Spor kompleksimiz, İstanbul Spor AŞ'nin Sağlıklı Nesillere Doğru Projesi kapsamında Eserler gençliğine fayda sağlayacak ve sağlıklı nesiller yetiştireceğiz." 

YENİ YÖNETİM

Esenler Kulüpler Birliği'ne başkan olarak seçilen Ayhan Çınar'ın listesi ise şu isimlerden oluşuyor; Kazım Aydın, Osman Keşkekçi, Ali İhsan Tetikli, Özcan Hamza, Gültekin Kaya, Necati Kara, Ümit Yılmaz ve Süleyman Gecekuşu. 

 

 


Yasal Uyarı: Yayınlanan fotoğraf/köşe yazısı/haberin tüm hakları Esenler’de Son Haber gazetesine aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan fotoğraf/köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.


Yorum Yaz
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.