ESENLER KARMASI 2 - 0 BAYRAMPAŞA KARMASI

04 Temmuz 2017 Salı
İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun düzenlediği U14 ilçeler arası erkekler futbol turnuvasında Esenler Karması ilk maçında Bayrampaşa Karmasını 2-0 mağlup etti.
İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu(İASKF)'nun İstanbul ilçeleri arasında düzenlediği U14 erkekler futbol turnuvası 3 Temmuz'da başladı. Esenler Kulüpler Birliği üyesi kulüplerin futbolcularından oluşan Esenler Karması, ilk maçında Bayrampaşa Karması ile karşılaştı. 
 
İLK MAÇTA 3 PUAN
 
Türk futbolunun efsane isimlerinden Nihat Kahveci'yi yetiştiren Hilmi Dereli'nin takım antrenörlüğünü üstlendiği Esenler Karması, Bayrampaşa Karması ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bayrampaşa Stadı'nda oynanan maçta Fatihcan Yıldırım ve Hakan Coşkun'un golleri ile 2-0 kazanmayı başardı. Esenler Karması, maça Emirhan, Emre, Yasin Yılmaz, Veysel Uğurlu, Yunus Emre Demir, Zafer, Fatihcan Yıldırım, Hakan Coşkun, Selçuk Kaya ve Burak 11'i ile başladı. 
 
 
LİDER ESENLER!
 
C grubunda Fatih, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa ve Eyüp İlçe Karmalarıyla mücadele eden Esenler Karması, aldığı 3 puanla liderlik koltuğuna oturdu. Temsilcimiz, ikinci maçında 5 Temmuz Çarşamba günü 18.00'de Eyüp İlçe Karması ile karşılaşacak.
 
FİNAL 16 TEMMUZ’DA!
 

Temsilcimiz grup maçlarının ardından ilk iki sırada kaldığı takdirde 14 Temmuz Cuma günü eleme maçlarına başlayacak. Şampiyonluk maçı ise 16 Temmuz Pazar günü Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası’nda yapılacak.   


Yorum Yaz
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.