Esenler gençliğini güzel günler bekliyor

19 Aralık 2016 Pazartesi
Esenler Yavuz Selim Spor Kulübü Antrenörü Ayhan Çınar, özlemle ve heyecanla beklenen yeni spor kompleksinin Esenler gençliğine güzel günler getireceğini söyledi.
Esenler Yavuz Selim Spor Kulübü Antrenörü Ayhan Çınar, Kemer Mahallesi’nde yapımı büyük ölçüde tamamlanan ve açılışı için gün sayılan Kemer Stadı ve Spor Köyü’nü Esenler gençliği açısından değerlendirdi. 
 
Çınar, spor kompleksinin amatör spora gönül vermiş insanlara heyecan verdiğini söyleyerek, “Esenler’in tamamında gerçekleşen güzel değişimi sporda da hissetmeye başladık. Esenler Belediye Başkanımıza tüm sporcularımız adına teşekkürü bir borç bilirim. Stadyum, Esenler’deki gençlik adına gelecek demek, sadece futbol olarak değil, Uzakdoğu sporları gibi çeşitli spor dalları da Türk Sporuna katkı sağlayacak” dedi. 
 
“Göksu, çıtayı yükseltti..”
 
Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun çıtayı çok yükseklere çıkarttığını belirten Çınar, “Harika bir stada sahip oluyoruz. Başkanımız çıtayı çok yükseltti. Şimdi sıra biz antrenörlerde. Öyle bir tesis ki insanın ufkunu açıyor. Tabii iki sene bayağı sıkıntı çektik ama değdi. Stadyumun yenilenmesi sırasında karamsarlığa bürünmüştük ama şimdi gördüğümüzde çekilen sıkıntıları unuttuk” ifadelerini kullandı. 
 
“Uluslararası sporcular yetiştirmeliyiz...”
 
Esenler Yavuz Selim Spor Kulübü hakkında da bilgiler veren Çınar, “Kulüp olarak, futbol, güreş taekwando ve badminton branşlarında faaliyet gösteriyoruz. Tüm amatör kulüplerimizin branşlama giderek Esenler’deki spor sevdalılarına imkan sağlamalı, Esenler Belediyesi bir spor müdürlüğü kurmalı ve hep beraber uluslararası organizasyonlarda ülkemizi temsil edecek sporcular yetiştirme çabasına girmeliyiz” diye konuştu. 

 


Yasal Uyarı: Yayınlanan fotoğraf/köşe yazısı/haberin tüm hakları Esenler’de Son Haber gazetesine aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan fotoğraf/köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.


Yorum Yaz
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.