Büyük Türkiye'ye Ulaşmamıza Vesile Olsun

22 Ağustos 2014 Cuma
Ak Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Ak Parti'nin yeni Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile ilgili açıklamada bulundu.

 Haber Merkezi - Yasin Yıldırım

Cumhuriyet tarihinde ilk kez halkın oylarıyla Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan, kendinden boşalan Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı ve Ak Parti Genel Başkanlığı görevini Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun üstleneceğini grup toplantısında açıkladı. Bunun üzerine Türkiye genelinde bulunan bütün Ak Parti Teşkilatları tebrik mesajları yayınladı.

 

Milletimize ve Ak Partimize hayırlı olsun

Yeni Başbakan ve Ak Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Ak Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan şunları ifade etti: 

''Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın yolundan yürüyecek olan yeni Genel Başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu milletimize ve Ak Partimize hayırlı olsun. Allah hizmetlerini daim sözlerini tesirli kılsın. Milletimizin gönlüne ve yüce Allah'ın rızasına muvaffak olsun. 2023 yılının Büyük Türkiye'sine ulaşmamıza vesile olanlardan olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun.

 

Türkiye genelinde sevinçle karşılanan yeni Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu için 27 Ağustos'ta Ankara'da düzenlenecek olan kongreye katılacak olan Ak Parti Esenler İlçe Başkanlığı hazırlıklara başladı.

 


Yorum Yaz
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.