14 Haziran Bizim İçin Çok Önemli

05 Ekim 2014 Pazar
Ak Parti Esenler İlçe Başkanlığı'nın düzenlemiş olduğu bayram merasiminde konuşan Ak Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, '10 Ağustos seçimleri kadar 14 Haziran genel seçimleri de çok önemli.'dedi.

Haber Merkezi - Yasin Yıldırım

Ak Parti Esenler İlçe Başkanlığı'nın Esenler Kültür Merkezi'nde düzenlemiş olduğu bayramlaşma merasimine çok sayıda partili katıldı. Düzenlenen merasimde konuşan Ak Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan önemli açıklamalarda bulundu.

Çünkü biz müslümanız

Bayram vesilesiyle garip gurebanın derdine derman olma gayreti içinde olacaklarını ifade eden Özkan, ''Özellikle Esenler'de kapısı çalınmadık bir hane bırakmamak bizim görevimiz. Çünkü biz Cumhurbaşkanımız Erdoğan önderliğinde hep veren el olduk. Vatandaşlarımıza ve mülteci kardeşlerimize yardımcı olmak zorundayız. Sınırımızda meydana gelen savaştan kaçanlara dinine diline ırkına bakmaksızın kucak açtık. Onlar bizi anayurt olarak görüyor. Çünkü o topraklar 100 yıl önce bize aitti. Sadece 70 milyonun değil, 2 milyarlık müslüman aleminin umuduyuz. İtalya, ülkesine kaçak yollardan girmeye çalışan mültecilerin gemilerini deniz ortasında batırarak ölüme terkederken, biz yüzbinlerce mülteciye sahip çıktık. İşte bizim farkımız bu, çünkü biz müslümanız.'' dedi.

Biz birlikte daha güçlüyüz

10 Ağustos Seçimleri kadar Haziran seçimlerinin de çok önemli olduğunu söyleyen Özkan, ''Daha güçlü bir şekilde yürümeliyiz. İki hafta sonra delege seçimlerimiz olacak. Kasım ve Aralık ayında da İl ve İlçe kongrelerini tamamlamış olacağız. Biz birlikte daha güçlüyüz ve tüm kötü süreçleri beraber aşacağız. Bayram vesilesiyle de kırgınlıklarımızı unutup, yarınlara daha güzel bir şekilde bakacağız.'' açıklamasında bulundu.

 


Yorum Yaz
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.