Yeni Türkiye'de Esenler'in Katkısı Büyük

20 Ekim 2014 Pazartesi
Ak Parti Esenler İlçe Başkanlığı'nın düzenlemiş olduğu 65. Danışma Meclisi'nde konuşan Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak, ''Yeni Türkiye'nin oluşmasında Esenler'in katkısı büyük'' dedi.

Haber Merkezi - Yasin Yıldırım

Nene Hatun Mahallesi'nde bulunan Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıda kürsüye çıkan Ak Parti İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi Yıldız Konal Süslü partililere selamlama konuşması yaptıktan sonra Ak Parti İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak, ülke gündemi ve Esenlerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Esenler rekor üstüne rekor kırıyor

30 Mart'ta biz yeni Türkiyeyi istiyoruz diyen halkımız 10 Ağustos'ta bunu bir kez daha yineledi diyen Bak, ''Yeni Türkiye sürecinde Esenler'in katkısı çok büyük. Ak Partililer her şeye rağmen şunu söyledi: biz tek yüreğiz. Biz çıkarların çatıştığı bir parti değiliz. Biz dava partisiyiz. Ben siyasi hayatımda teşkilatların her kademesinde görev aldım. Ama Esenler teşkilatı istisnai bir teşkilar. Esenler, rekorlar üstüne rekor kırıyor.'' dedi.

Delege oylaması yapıldı

Bak'ın konuşmasının ardından söz alan Ak Parti Esenler Kadın Kolları Başkanı Meryem İnat, partililere seslendi. Dilek ve temenni konuşmalarında söz alan partililer, dilek ve temmennide bulundu. Yapılan konuşmaların ardından geçilen delege seçimlerinde delegelerin belirlenmesi için oylama yapıldı.

 

 

 


Yorum Yaz
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.