HEP BİRLİKTE YENİ TÜRKİYE

27 Aralık 2014 Cumartesi
Ak Parti Esenler İlçe Başkanlığı 67. Danışma Meclisini, Esenler Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirdi.

 Haber Merkezi - Orhan Aydın

Ak Parti Esenler 67. Danışma Meclisini Esenler Kadir Topbaş Küldür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirdi. Danışma Meclisine, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Ak Parti İl Başkan Vekili Ali Haydar Yıldız, İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak, Ak Parti Yönetim Kurulu Üyesi Yıldız Konal Süslü, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Taran, Esenler Ak Parti Eski İlçe Başkanı Umut Özkan, çok sayıda yönetim kurulu üyesi ve vatandaş katıldı. 

Tarihin derinliğine gidemeyenler, geleceğin şehrini inşa edemezler

Danışma Meclisi'nde İlk konuşmayı yapan Esenler Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Taran, "Partimiz yeniden bu topraklarda bir medeniyet kurma adına inşa edildi. Faaliyetlerini bu düşünce ile devam ettirmektedir. "Tarihin derinliğine gidemeyenler, geleceğin şehrini inşa edemezler" diyerek, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun sözünü hattırlattı. Konuşmasına devam eden Taran, "Cumhurbaşkanımız liderliğinde kurulan partimiz bu slogan ile bu günlere gelmiştir. Medeniyetimizi yeniden inşaa etmek bizim için bir dava ve inanç meselesidir. Bugün bizleri buraya toplayanda bizim inanç ve dava meselemizdir." diyerek sözlerine son verdi. 

7 Haziran günü allah'ın izniyle yeni bir hüsran yaşayacaklar

Danışma Meclisinde konuşma yapan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Konuşmasına katılım gösteren misafirlere teşekkür ederek başladı. Göksu, "Daha önce 3 cümle söylemiştim. Biz, zaman değişse de ruhu değişmeyen, mekan değişse de duruşu değişmeyen, kadroları değişse de heyecanı değişmeyen kadrolarız demiştim." diyerek. Türkiye'nin yaşadığı problemlere sevinebilecek insanların olduğunu söyleyen Mehmet Tevfik Göksu, "7 Haziran günü allah'ın izniyle yeni bir hüsran yaşayacaklar. 7 Haziran günü milletimiz yeniden kazanacak. Milletimiz inancını, davasını, bu topraklara heycanını haykıracak." dedi. 

Hep birlikte yeni TÜRKİYE! 

Danışma Meclisinde konuşma yapan İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak, Hep birlikte yeni TÜRKİYE! diyerek sözlerine başladı. Bak, "Esenler her zaman üzerine düşen görevi fazlasıyla yapıyor. Bütün bunlar sizin özeveriniz, çabanız, iradeniz. Esenler demek sevgi demek, Esenler teşkilatı demek disiplin demek. Bir biriyle omuz omuza vermiş, saygıyı sevgiyi birlikte yaşayan, tek hedefe birlikte yürüyen, sandıklardan selam yollayan, Recep Tayyip Erdoğan'a selam yollayan, Ak Parti'ye selam sollayan, Yeni Türkiye'ye selam yollayan bir topluluktur." Belediye Başkanı'na, Esenleri "Huzur ve Umut Şehri" yapmak için çalışıyor. Siz bu yolda o'nun en büyük destekcilerisiniz. diyerek sözlerine son verdi. 

Göklerde duyulan sesin adı Recep Tayyip Erdoğan'dır.

Ak Parti İl Başkan Vekili Ali Hayda Yıldız'da konuşma sırasında önemli açıklamalarda bulundu. Yıldız, "İnsalık bazı durumlarda susarken, göklerde duyulan sesin adı Recep Tayyip Erdoğan'dır." Teşkilatçılığın önemine vurgu yapan Yıldız, "Teşçilatçılık: kan kusarken kızılcık şerbeti içmek demektir." dedi. 

Özlenen ve kurumsallaşan tek siyasi partidir

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop'da Danışma Meclisi'nde önemli açıklamalarda bulundu. Diğer ülkelerin yaşamış olduğu örnekler konusunda açıklama yapan Şentop, "Türkiye'de Ak Parti en büyük siyasi partidir. Bunun yanında Ak Parti Türkiye'nin tek siyasi partisidir. Biz görüyor ve anlıyoruz ki; Ak Partiye oy vermeyen ve gönlü Ak Parti'den olan insanlar var. Biz bu insanları kazanma yolunda ve hedeflerimizi, neden Türkiye'de tek siyasi parti olduğumuzu anlatmak zorundayız. Ak Parti Türkiye'yi yöneten siyasi parti olarak, özlenen ve kurumsallaşan tek siyasi partidir." diyerek sözlerine son verdi. 

 

 

 


Yorum Yaz
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.