CHP'DEN 80 TL'YE 'SKANDAL' MUHALEFET

28 Haziran 2013 Cuma
CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı'nın Taksim Gezi Parkı eylemlerine katılmaları için üyelerine para verdiği iddia edildi.
 HABER: ERDEM ARSLAN

  CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı?nın Taksim Gezi Parkı eylemlerine katılmaları için üyelerine para verdiği iddia edildi.

  Siyasi partilerin birbirlerini rakipten daha çok düşman olarak görmesini kanıtlayacak cinsten bir olaya çanak tuttuğu iddia edilen  CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı?nın, özgürlük ve demokrasi kisvesi altında Taksim Gezi Parkı?nda ortalığı talan eden yakıp ve yıkan eylemcileri destekler yöndeki tutumunu ortaya çıkaran telefon mesajı son günlerde sosyal medyada tartışma konusu oldu.

  CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından Taksim Gezi Parkı eylemlerine katılmaları için üyelerine attığı iddia edilen mesaj da şu sözlere yer verildi; ? Sayın üyelerimiz gezi parkı eylemine verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Şu an devam etmekte olan eylemimizin 2. aşaması duran adam eylemine katılan her üyemize 80 TL kişi başı ücret verilecektir.  CHP/Ataşehir ilçe teşkilatı?.

  Ayrıca, CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından atıldığı iddia edilen mesajdaki ?Şu an devam etmekte olan eylemimizin? ve ? destek için teşekkür ederiz? ibarelerinin CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu?nun geçtiğimiz hafta partisinin grup toplantıısında yaptığı konuşmasında ?Taksim Gezi Parkı odaklı olayların içerisinde CHP olarak hiçbir zaman yer almadık? sözlerine tezat düştüğü görülüyor.Yorum Yaz
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.