AK Parti Esenler'e rekor oy teşekkürü

29 Haziran 2018 Cuma
Seçimde rekor kıran AK Parti Esenler teşkilatına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'dan teşekkür ziyaretleri gerçekleştirildi.
24 Haziran seçimlerinin galibi AK Parti, Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a rekor oy oranları ile büyük destek olan AK Parti Esenler İlçe Teşkilatına gayretli çalışmalarından ötürü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ve İstanbul 2. Bölge Milletvekilleri tarafından teşekkür geldi. 
 
AK Parti Esenler İlçe Başkanlığı’nda teşkilat üyeleriyle buluşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya, İlçe Başkanı Umut Özkan ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu da eşlik etti. Başkanlık binası toplantı salonunda gerçekleşen buluşmada basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Soylu, gündeme dair açıklamalarda da bulundu. 
 
 
CHP'Lİ İL BAŞKANLARI İÇİN: 'PKK'LI CENAZESİNDE KONTENJAN AYIRACAĞIZ'
 
Soylu, CHP il başkanlarının hayatını kaybeden askerlerin cenazelerinde protokole alınmamasına yönelik talimat verdiği iddialarla ilgili olarak da şu ifadeleri kullandı:
"Valilere müsteşarım üzerinden talimat gönderdim: 'CHP İl başkanlarını bundan sonra şehit cenazelerinde protokole kabul etmeyin' diye. Bu kadar basit. Onların gideceği bir adres var. O adresi de göstereceğiz. PKK mensuplarının cenazeleri var. Biz onları çok kısıtlı kaldırtıyoruz. Onlara bir kişilik kontenjan ayıracağız. Sandıkta beraberlerse cenazede de olacaklar."
 
 
“DURMAK YOK, YOLA DEVAM!”
 
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Fatma Betül Sayan Kaya da teşkilatımızla buluştuğu yemekli toplantıda teşkilat üyelerine gayretli çalışmalarından ötürü teşekkür etti. Bakan Kaya’ya İstanbul 2. Bölge Milletvekillerimiz Mustafa Demir, İffet Polat, Hasan Turan ve Ahmet Hamdi Çamlı da eşlik etti. Seçimden üstün çalışmalarından dolayı teşkilat mensuplarına teşekkür eden Bakan Kaya, yerel seçimler için de durmadan çalışmaya devam etmeleri gerektiğinin altını çizdi.

 


Yorum Yaz
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.