Yılmaz kamuflajlarını tekrar giydi

30 Kasım 2015 Pazartesi
MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, Bayırbucak'ta rejim güçlerine karşı yaşam mücadelesi veren Türkmen kardeşlerimize destek için cephede.
MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, Türkmen dağı bölgesinde rejim güçlerinin ağır bombardımanına hafif silahlarla karşılık vermeye çalışan Türkmenlere destek için Bayırbucak’a gitti. Yaklaşık bir haftadır bölgede olan Yılmaz’a, İstanbul 2. Bölge Ülkü Ocakları Başkanı Oğuzhan Başdoğan da eşlik etti. 
 
Şeran köyünde bulunan Yılmaz’ın sosyal medya hesaplarından paylaşılan videolarda ise Rusya’nın ağır bombardımanının etkileri gözler önüne seriliyor. Yılmaz’ın yayımladığı bir videoda, Rusya’nın ağır bombardımanında bir evin bahçesinde dev bir çukur açılırken, bir tepenin ardından Rus uçaklarının bombardımanın sesleri duyuluyor. 
 
Bombardıman seslerine aldırmadan oyun oynayan Türkmen çocukları için nöbet tutan Yılmaz, “Burda uyumak da zor yaşamakta, hele bir de çocuksan bombaları oyuncak ölümü ailene kavuşmak sayıyorsun..!” şeklinde sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. 

 

 

Rus uçaklarının bombardımanından arda kalanlar

 


Yorum Yaz
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.