Yılın İş Adamı Seçildi

22 Ekim 2014 Çarşamba
ESİNDER YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan, Beşiktaş Platformu tarafından yapılan ?Yılın En İyileri? yarışmasında jüri üyeleri ve kamuoyu araştırması sonucunda ?Yılın İş Adamı? ödülüne layık görü

Bu yıl ikincisi düzenlenen ve Beşiktaş’ın efsanevi Başkanı merhum Süleyman Seba adına dağıtılan “Beşiktaş Platformu Yılın En İyileri Ödül Töreni”nde ödüller sahiplerini buldu.  “Beşiktaş Platformu Genç Profesyoneller” tarafından düzenlenen ödül töreni, Bahçeşehir Üniversitesi Konferans Salonu’nda yapıldı. Törene CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, CHP eski Genel Başkanı ve gazeteci Altan Öymen, CHP Bursa Milletvekili Sena Kaleli, CHP İstanbul Milletvekili Faik Tünay, AKP Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, ödül alan CHP’li, AKP’li ve MHP’li belediye başkanları ile çok sayıda siyasetçi, belediye başkanı, yazar ve gazeteci katıldı.

YILIN İŞ ADAMI SEÇİLDİ

Esenlerli Müteahhitleri bir araya getiren, dernekleşen ve daha sonra ESİNDER YAPI A.Ş. şirketini kurarak burada da önemli işler yapan Başkan Özkan Ercan, kendisini ‘Yılın İş Adamı’ ödülüne layık gören herkese teşekkür etti.

İLK ÖDÜLÜ DEĞİL 

ESİNDER YAPI A.Ş. ile başarılı işlere imza atan Başkan Özkan Ercan, daha önce de DenizBank’ın düzenlediği ‘En İyiler’ programında başkanlığını yaptığı ESİNDER YAPI A.Ş. kentsel dönüşümde Türkiye Lideri seçilmişti.

 


Yorum Yaz
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.