Esenler Vergi Dairesi Yenileniyor

25 Temmuz 2014 Cuma
Bayrampaşa'da bulunan Esenler Vergi Dairesi, TOKİ tarafından yenilenme kapsamına alındı ve ihalesi yapıldı.

 Haber Merkezi 

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Esenler Vergi Dairesi Hizmet Binasının Güçlendirme, Bakım ve Onarım ile Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi yapım işini 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihaleye çıkardı. 

Esenler Vergi Dairesi Hizmet Binası'nda ihaleyi takiben sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 gün içinde yer teslimi yapılacak ve işe başlanacak. İhale programına göre işin süresi, yer tesliminden itibaren 210 (İkiyüzon) takvim günü (7 ay) olarak belirlendi.

 

Esenler Vergi Dairesi nerede? 

Topkapı'dan istikametinden gidenler Bayrampaşa yönüne giden İETT otobüs ve minibüslere; Esenler, Atışalanı, Beşyüzevler ve Gaziosmanpaşa istikametinden gidenler ise Topkapı yönüne giden İETT otobüs ve minibüslere binerek Maltepe Caddesi üzerinde olan Vergi Dairesi Kompleksi durağında inmek suretiyle Esenler Vergi Dairesi'ne ulaşabilir.

 

Esenler vergi dairesinin faaliyet alanları

Esenler Vergi Dairesi faaliyet alanı ise şu mahalleleri kapsıyor; Tuna Fatih, Menderes, Fevzi Çakmak, Yavuz Selim, Nenehatun, Mimarsinan, Namık Kemal, Davutpaşa, Çiftehavuzlar, Sancaktepe, Çınar, Merkez, Fevzi Çakmak, Genç Osman, Kemalpaşa Mahallesi...

 

Esenler Vergi Dairesi iletişim bilgileri şöyle; 

Telefon: 0212 493 42 51

Faks  0212 493 42 47

Adres :  Maltepe C. No 13/B Topkapı / Bayrampaşa /  İstanbul    

TOKİ,  Esenler Vergi Dairesi Hizmet Binasının Güçlendirme, Bakım ve Onarım ile Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi yapım işi ihalesi, 24 Temmuz 2014 Perşembe günü saat 14:30'da Bilkent Plaza B1 Blok Bilkent 06800 Çankaya /  Ankara  adresindeki TOKİ Başkanlığı binasında gerçekleştirildi.  

 

 


Yorum Yaz
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.