Denizbank'tan ESİNDER'e Tam Destek

27 Mayıs 2014 Salı
DenizBank Üst Düzey Yöneticileri, ESİNDER Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan ile öğe yemeğinde buluştular.

 Haber Merkezi

ESİNDER Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan ev sahipliğinde, Bahçelievler’de samimi ortamda gerçekleşen toplantıya Denizbank Perakende Bankacılık Satış Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özark,  DenizBank Avrupa 2. Bölge Müdürü Murat Kulaksız, DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Mortgage ve Taşıt Finansman Bölüm Müdürü Hakan Varol, Avrupa 2. Bölge Müdürlüğü Bireysel Bankacılık Bölge Satış Müdürü Arzu Koro, Denizbank Konut ve Taşıt Finansmanı Bölüm Müdürü Serkut İsafça, DenizBank Avrupa 2. Bölge Müdürlüğü Mortgage ve Taşıt Finansmanı Bölge Sorumlusu Resül Nida Sevimli hazır bulundular.

 

UMDUĞUMUZDAN İYİ NOKTADAYIZ

ESİNDER Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Ercan, DenizBank ile birlikte Kentsel Dönüşümde Türkiye’ye çok önemli bir finansman modeli yarattıklarını ve bu modelin Türkiye’ye örnek olduğunu belirterek, “Bizler, DenizBank ile birlikte çok önemli bir finansman modelini Türkiye’ye kazandırdık. Vatandaşa  yüzde 50 indirimli kentsel dönüşüm kredisi kullanma imkanı sağlıyoruz. Vatandaşlar bu imkanlar doğrultusunda kendi binasını kendi yeniliyor. Türkiye’de DenizBank iş ortaklığımız ile birlikte kentsel dönüşümde umduğumuzdan iyi noktadayız, daha da iyi yerlere geleceğiz ”dedi.

MÜTEAHHİTLERE MODELİ ANLATIYORUZ

Aydın Üniversitesi ve Esenler Belediyesi ile birlikte düzenledikleri  “Müteahhitlik Okulu” ile birlikte Türkiye’ye eğitimli müteahhitler kazandırdıklarını belirten ve bu müteahhitlere DenizBank ile oluşturdukları Kentsel Dönüşüm Kredi Modelini anlattıklarını belirten Başkan Özkan Ercan, “Artık Türkiye’de kat karşılığı inşaat modelinin bittiğini, yerine DenizBank ile oluşturduğumuz bu modelin tüm Türkiye’de kullanacağını, okulumuza gelen müteahhit arkadaşlarımıza anlatıyoruz “ dedi. 

EN BÜYÜK FİNANSMANIMIZ DENİZBANK

İstanbul’un bir çok semtinde kentsel dönüşüm ofislerinin olduğunu belirten ve kentsel dönüşümdeki en büyük  finansmanlarının DenizBank olduğunu belirten Başkan Ercan, “İstanbul’da bizler gerek ada bazında olsun, gerek yerinde dönüşüm olsun yüzlerce insanın evlerini yeniledik. Bize burada en büyük katkı sağlayan DenizBank’tır. DenizBank vatandaşa ve bizlere önemli ölçüde finansman sağlamıştır” diye konuştu. 

 

HER MÜTEAHHİT SİZİN GİBİ DEĞİL   

Yönettiği şirketler ile Başkan Özkan Ercan’ın, Türkiye’de Kentsel Dönüşümde önemli işler yaptığını belirten  Denizbank Perakende Bankacılık Satış Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özark ise, “Sizler kentsel dönüşümde Esenler, Bayrampaşa, Avcılar, Bakırköy ve Bahçelievler başta olmak üzere bir çok yerde kentsel dönüşümde önemli işler başardınız. Keşke her müteahhit sizin gibi olsa… Kentsel dönüşümde vermiş olduğunuz özveriden dolayı sizlere teşekkür ederiz” dedi.

KATKI SUNMAK İSTİYORUZ

Kentsel dönüşüme banka olarak vatandaşa finansman sağlayarak katkı sağlamak istediklerini belirten  Özark, “Özkan Ercan ile birlikte bizler Kentsel Dönüşümde yeni bir modeli Türkiye’ye kazandırdık. Bizler Türkiye’de depreme dayanıksız binaların DenizBank’ın sağlamış olduğu kredi modeli ile Türkiye’nin dönüşümüne katkı sunmak istiyoruz” şeklinde konuştu. 

GÜVENİMİZ SONSUZ 

DenizBank’ın düzenlediği  “En İyiler”  programında, Esinder Yapı A.Ş.’nin kentsel dönüşümde Türkiye lideri seçildiğini hatırlatan Oğuzhan Özark, “Bizler DenizBank olarak ESİNDER YAPI’ya güvenimiz sonsuzdur ”dedi.

ESİNDER Yapı’nın Esenler’de gerçekleştirdiği CEVİZLİBAHÇE Projesi için DenizBank olarak tüm kredi ve finansman desteğini sunacaklarını belirten Denizbank Perakende Bankacılık Satış Grubu Genel Müdür Yardımcısı Oğuzhan Özark ve DenizBank Avrupa 2. Bölge Müdürü Murat Kulaksız,  “Bu proje hemen ESİNDER için, hem de bizim için kentsel dönüşüm anlamında prestij  projelerden birisi. CEVİZLİBAHÇE Projisi’nden hariç ESİNDER Yapı ile önemli işler yapmaya devam edeceğiz” diyerek ESİNDER’e tam destek verdiler..

 

 


Yorum Yaz
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.