Sıradışı öğretmen fark yaratıyor

05 Ocak 2017 Perşembe
Esenler Atatürk İlkokulu'nda sınıf öğretmenliği yapan Emre Aktürk, alışılagelmişin dışında verdiği eğitimle fark yaratıyor.
‘Eğitim’de İyi Örnekler’, ‘Tübitak Fuarı’ gibi eğitim ile ilgili İstanbul’da gerçekleştirilen birçok yarışmada birinciliği hiçbir ilçeye bırakmayan Esenler’de, genç ve yenilikçi öğretmenlerin etkisi oldukça fazla. Bu öğretmenlerden biri de Emre Aktürk. 
 
Bir devlet okulu olan Atatürk İlkokulu’nda sınıf öğretmenliği yapan Emre Aktürk, olağan eğitim standardının dışına çıkan yenilikçi öğretmenlerden biri. Derslerinde düzenlediği yarışmalar ve eğitsel oyunlar ile öğrencilerin derslere ve okula olan ilgileri artarken, fiziksel ve zihinsel yetenekleri de gelişiyor. 
 
Aktürk’ün sosyal paylaşım sitelerine yüklediği videolarda öğrencilerin derse olan istekleri ve mutlulukları yüzlerinden okunuyor. 

 

 

 


Yasal Uyarı: Yayınlanan fotoğraf/köşe yazısı/haberin tüm hakları Esenler’de Son Haber gazetesine aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan fotoğraf/köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.


Yorum Yaz
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.