15 TEMMUZ ŞEHİTLER PARKI AÇILIYOR

08 Haziran 2017 Perşembe
Esenler Belediyesi'nin düzenlediği Ramazan etkinliklerinde konuşan Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, 15 Temmuz Şehitler Parkı'nın 12 Haziran Pazartesi günü hizmete açılacağının müjdesini verdi.
Esenler Belediyesi, 11 ayın sultanı Ramazan'ın manevi atmosferini  düzenlediği etkinliklerle  ilçenin dört bir köşesinde yaşatmaya devam ediyor. Etkinliklerin merkezi olan Dörtyol Meydanı'ndaki  programa; Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran, Esenler Belediye başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleri ile vatandaşlar katıldı.
 
 
İSTANBUL'UN EN BÜYÜK BÖLGE PARKLARINDAN BİRİSİ
 
Dörtyol Meydanı'nı dolduran Esenlerlilere hitap eden Başkan Göksu, "Her gün Esenler'i bir adım daha ileri götürmek için çalışmaya devam ediyoruz. İnşallah yıl 2023'e geldiğinde Esenler, sadece Türkiye'den insanların değil dünyadaki insanların görmek için ziyaret edeceği bir şehir olacak. Şimdi Allah nasip ederse İstanbul'un en büyük bölge parklarından bir tanesini açıyoruz. 236 dönümlük 15 Temmuz Şehitler Parkı'nı, önümüzdeki Pazartesi günü şehit aileleri ve gazilerimiz için vereceğimiz iftarla kısmi açılışını yapacağız. Esenler'e hayırlı olsun. Esenler, her şeyin en güzeline layık" dedi.
 
Başkan Göksu, eski Metris Kışlası'nın bulunduğu parkta; yürüyüş yolları, gezinti alanları ve meyve bahçeleri gibi etkinlik alanlarının da yer alacağını sözlerine ekledi.
 
 
 
 

Yorum Yaz
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.