Arama Sonuçları

Davutoğlu Atatürk'ün dediğini yapıyor

Gündem - 21/07/2010
Davutoğlu nun "Sıfır sorun" doktrini ve Türkiye nin komşularıyla yakınlaşma fikri Mustafa Kemal Atatürk ün "Yurtta sulh, cihanda sulh"sloganına benziyor.

Beyoğlunuda değişim başladı

Haber - 21/07/2010
Beyoğlu sokakları artık Mini Cooper lı polislere emanet. Bugün Taksim Meydanı nda son model Mini Cooper marka araçlarıyla dolaşan polisleri gören İstanbullular şaşkınlık yaşadı.

Tarihi kalıntıdan MEDENİYET e

Esenler Haberleri - 20/07/2010
Esenler Merkez Camii'nin karşısında bulunan ve arkeolojik kazı çalışmalarının ardından restore edilen tarihi yapı, gençlik merkezi ve dijital kütüphane olarak Esenler halkına hizmet verecek.

İlk derslerini Esenler Belediyesinden aldılar

Esenler Haberleri - 20/07/2010
Toplumun yapıtaşları olan aile kurumunun daha sağlıklı yürütülebilmesi için Esenler Belediyesi tarafından hayata geçirilen "Evlilik Okulu" projesinde ilk mutlu son yaşandı

Kılıçdaroğlu na hıyarlık yaptılar!

Siyaset - 20/07/2010
Referandum öncesi propaganda çalışmaları sanal aleme de sıçrarken, CHP sloganının isim hakkını kaptırdı.

Başbakanı aglatan idamlar

Haber - 20/07/2010
12 Eylülcülerin, soldan idam edilen Necdat Adalı ya karşı Ülkücü Mustafa Pehlivanoğlu nu idam ettiğini hatırlatan Başbakan Erdoğan ın, okurken gözyaşlarını tutamadığı Mustafa Pehlivanoğlu nun annesi v

CHP LİLERDEN APO YA EV HAPSİ VE AF TALEBİ

Siyaset - 20/07/2010
CHP de yeni Kürt Raporu için kurulan komisyon Şırnak ta çalışmalarına başlarken Diyarbakır il örgütü nün hazırladığı raporda yer alan Apo ya ev hapsi ve PKK ya genel af gibi maddeler tepkilere neden o

ANAYASANIN MİMARI ESENLER E GELDİ.

Esenler Haberleri - 19/07/2010
Ak Parti İstanbul Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Burhan KUZU Esenler e gelerek AK Parti İlçe Başkanı Umut ÖZKAN ve Esenler Belediye Başkanı Teyfik GÖKSU ile birlikte Davutpaşa caddesi

BDP ilk defa bu kadar zorda!

Siyasi Partiler - 18/07/2010
BDP tarihinin en büyük kırılmasını yaşıyor. İşler ters gidiyor. BDP boykot kararından sonra bu kadar tepki göreceğini ummayan BDP, boykot kararından pişman. Taban çok tepkili!

İlçe Başkanı Teşkilatıyla Heryerde...

Esenler Haberleri - 18/07/2010
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ın katılımıyla gerçekleştirilen Dolmabahçe-Bomonti arasındaki tünelin açılış proğramına Ak Parti Esenler İlçe Başkanı Umut ÖZKAN kurmaylarıyla birlikte katıldı.

Camide oy istedi, namaza kalmadı!

Siyasi Partiler - 17/07/2010
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu nun dünkü Polatlı mitingi ilginç ayrıntıları da beraberinde getirdi. Aynı şeyi iktidar partisi yapsa yani cami cemaatine Evet deyin dese ne olurdu?

Esenlerin geri dönüşümü İSTANBUL a örnek

Esenler Haberleri - 17/07/2010
Hizmete gireli yaklaşık 2 ay olmasına rağmen, geri dönüşüm konusunda proje üretmek isteyen bir çok yerli ve yabancı ziyaretçi tesiste incelemelerde bulundu.

Esenler in UHUD u

Esenler Haberleri - 17/07/2010
Esenler Havaalanı Mahallesi'nde bir süredir kazı ve altyapı çalışması süren Uhud Camii ve Kur'an Kursu'nun temeli düzenlenen bir törenle atıldı.

Kahin Ahtapot "demokrasi" dedi...

Esenler Haberleri - 17/07/2010
ALİ YAŞAR AYDOĞAN

Detaylı Arama